| Diepte | 82 mm |
| Hoogte | 143 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Nom. vermogen | 4.4 kW |
| Nom. spanning 1 | 200 V |
| Met kraan | N |
| Montagewijze | Bovenbouw/onderbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP25 |
| Bediening | Kabelafstandsbediening |
| Geschikt voor kunststof buis | J |
| Geschikt voor KNX | N |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Gewicht | 1.7 kg |
| Vermogensregeling | Elektronisch |
| Materiaal drukvat | Kunststof |
| Energie-effici?ntieklasse (812/2013/EU) | A |
| Max. werkdruk | 10 bar |
| Met display | N |
| Nom. spanning 2 | 230 V |
| Nom. inhoud | 0.1 l |
| Temperatuurindicatie | Geen |
| Verwarmingssysteem | Blanke draad |
| Nom. diameter koud tapwater | 3/8" (10) |
| Nom. diameter warm tapwater | 3/8" (10) |
| Solarcompatibel | J |
| Type regeling | Elektronisch |
| Veiligheidsuitschakeling | Drukuitschakeling |
| GTIN Nummer: | 4017212310021 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Doorstroom warmwatertoestel |
| Productserie: | DEM |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 82 mm |
| Breedte: | 190 mm |
| Hoogte: | 143 mm |
| Bediening: | Kabelafstandsbediening |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Daalderop Close In keukenboiler 15 liter 2200W 070226634
299,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.