| Materiaal behuizing | Messing |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Nom. diameter | DN 25 |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 28 mm |
| Aansluiting 1 | Knelring |
| Met koppeling aansluiting 1 | N |
| Aansluiting 2 | Knelring |
| Met koppeling aansluiting 2 | N |
| Maximale mediumtemperatuur (continu) | 60 ?C |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Bediening met handwiel | N |
| Met aftapmogelijkheid (aansluiting) | J |
| Met aftapper | N |
| Lengte aansluiting 1 | 39 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 16 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 75 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 52 mm |
| Hoogte handgreep/handwiel | 12 mm |
| Lengte handgreep/diameter handwiel | 60 mm |
| Hoek van de spindel | 50 ? |
| Kvs-waarde | 10 |
| KIWA-keur | J |
| Met keerklep | N |
| Met ontluchtingsstop | N |
| Met testnippel | N |