| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 8 |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Aansluiting 1 | Knelring |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 8 |
| Aansluiting 2 | Knelring |
| Gastec QA | J |
| KIWA-keur | N |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Vernikkeld |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Grijs |
| Lengte | 35 mm |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Vernikkeld |
| Met pakkingen | N |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Excentrisch | N |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Met ontluchter | N |
| Materiaal afdichting | Messing |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn36Pb2As (CW602N) |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Systeemgebonden | J |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Trekvast | J |
| Met aftapper | N |
| FM keur | N |
| Lengte aansluiting 1 | 19 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 19 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 17 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 2.5 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn36Pb2As (CW602N) |
| DVGW-keur voor gas | N |
| DVGW-keur voor water | N |
| Gastec QA - KE 214 (H2) | J |
| Gecertificeerd volgens NF 545 | N |
| KOMO-keur | N |
| LPCB keur | N |
| Max. werkdruk bij 20 ?C | 10 bar |
| Met aansluitingsindicator | N |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| ULC keur | N |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 2.5 mm |
| Recycle | Ja |