| Antikalksysteem | J |
| Zijdouche | N |
| Instelbare sproeihoek | J |
| Instelbare sproeistraal | J |
| Geschikt voor plafondmontage | N |
| Verstelbare kop | N |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2" |
| Kleur | Chroom |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 8.5 l/min |
| Met rozet | J |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Met douchearm | J |
| Accentkleur | Geen |
| Hoogte | 85 mm |
| Voorsprong | 286 mm |
| Diameter | 210 mm |
| Vorm | Rond |
| Volumestroomklasse | Z (4,2-6,9 l/min.) |
| Montage aan douchearm | J |
| Breedte | 210 mm |
| Geschikt voor wandmontage | J |
| KIWA-keur | N |
| Lengte douchearm | 286 mm |
| Diepte | 286 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Straalsoort | Normaal |
| GTIN Nummer: | 4005176937163 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Douchekop |
| Productserie: | Rainshower |
| Type: | Cosmopolitan |
| Diepte: | 286 mm |
| Breedte: | 210 mm |
| Hoogte: | 85 mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Chroom |
| Diameter: | 210 mm |
| Straalsoort: | Normaal |
| Aantal straalsoorten: | 1 |
| Vorm: | Rond |
| Uitvoering: | Hoofddouche |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.