| Materiaal | Messing |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 15 |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 36 mm |
| Aansluiting 1 | Buitendraad metrisch |
| Nom. diameter aansluiting 2 | 1/2" (15) |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 36 mm |
| Aansluiting 2 | Buitendraad metrisch |
| KIWA-keur | N |
| Met stopkraan | J |
| Met filter | N |
| Geschikt voor afbouwset elektrisch | J |
| Geschikt voor afbouwset pneumatisch | N |
| Diepte sparingsklos | 50 mm |
| Lengte mantelbuis | 0 mm |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| Lengte aansluiting 1 | 13 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 13 mm |
| Lengte behuizing | 200 mm |
| Breedte behuizing | 210 mm |
| Diepte behuizing | 80 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| GTIN Nummer: | 4005176837920 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 37338000 |
| Productklasse: | Inbouwkastje voor urinoir |
| Productserie: | Rapido |
| Levertijd: | Voorraad |
| Hoogte: | 210 mm |
| Materiaal: | Messing |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Geberit Sigma20 bedieningsplaat 2-toets rond wit/glanschroom/wit 115882KJ1
70,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.