Grohe Rainshower® Cosmopolitan 160 Hoofddouche 4 stralen:
- Straalsoorten: Rain, Jet , Pure, Champagne- Ø 162 mm
- Kogelgewricht met draaihoek 15°
- SpeedClean anti-kalk systeem
- GROHE DreamSpray® voor een optimaal straalbeeld
5 jaar garantie!
| Antikalksysteem | J |
| Zijdouche | N |
| Instelbare sproeihoek | J |
| Instelbare sproeistraal | J |
| Geschikt voor plafondmontage | J |
| Verstelbare kop | N |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2" |
| Kleur | Chroom |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 11.5 l/min |
| Met rozet | N |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Aantal straalsoorten | 4 |
| Met douchearm | N |
| Accentkleur | Geen |
| Hoogte | 101 mm |
| Voorsprong | 0 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Volumestroomklasse | Z (4,2-6,9 l/min.) |
| Montage aan douchearm | J |
| Breedte | 162 mm |
| KIWA-keur | N |
| Lengte douchearm | 0 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afmeting kop | 162 x 99 mm |
| GTIN Nummer: | 4005176836060 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 27134000 |
| Productklasse: | Douchekop |
| Productserie: | Rainshower |
| Type: | Cosmopolitan |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 99 mm |
| Breedte: | 162 mm |
| Hoogte: | 101 mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Chroom |
| Diameter: | 160 mm |
| Straalsoort: | Rain/Jet/Pure/Champagne |
| Aantal straalsoorten: | 4 |
| Uitvoering: | Hoofddouche |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.