| Antikalksysteem | J |
| Zijdouche | N |
| Instelbare sproeihoek | J |
| Instelbare sproeistraal | J |
| Geschikt voor plafondmontage | N |
| Verstelbare kop | N |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2" |
| Kleur | Chroom |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 20 l/min |
| Met rozet | J |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Aantal straalsoorten | 5 |
| Met douchearm | N |
| Accentkleur | Geen |
| Hoogte | 73 mm |
| Voorsprong | 147 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Vorm | Rond |
| Volumestroomklasse | B (11,5-14,4 l/min.) |
| Montage aan douchearm | J |
| Breedte | 95 mm |
| Geschikt voor wandmontage | J |
| KIWA-keur | N |
| Lengte douchearm | 0 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Straalsoort | Norm./Jet/Rain/Mass./Cham |
| Afmeting kop | 202 x 119 mm |
| GTIN Nummer: | 4005176831669 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 27062000 |
| Productklasse: | Douchekop |
| Productserie: | Relexa |
| Type: | Five |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 147 mm |
| Breedte: | 95 mm |
| Hoogte: | 73 mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Chroom |
| Diameter: | 100 mm |
| Straalsoort: | Norm./Jet/Rain/Mass./Cham |
| Aantal straalsoorten: | 5 |
| Vorm: | Rond |
| Uitvoering: | Hoofddouche |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.