| Antikalksysteem | J |
| Zijdouche | N |
| Instelbare sproeihoek | N |
| Instelbare sproeistraal | J |
| Geschikt voor plafondmontage | N |
| Verstelbare kop | N |
| Maat draadaansluiting (inch) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 44 l/min |
| Met rozet | J |
| Aansluiting | Overig |
| Aantal straalsoorten | 2 |
| Met douchearm | J |
| Accentkleur | Geen |
| Hoogte | 64 mm |
| Voorsprong | 430 mm |
| Diameter | 310 mm |
| Vorm | Rond |
| Volumestroomklasse | Geen |
| Breedte | 310 mm |
| KIWA-keur | N |
| Lengte douchearm | 400 mm |
| Diepte | 61 mm |
| GTIN Nummer: | 4005176557101 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Douchekop |
| Productserie: | Rainshower SmartActive |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 61 mm |
| Breedte: | 310 mm |
| Hoogte: | 64 mm |
| Kleur: | Overig |
| Diameter: | 310 mm |
| Aantal straalsoorten: | 2 |
| Vorm: | Rond |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Grohe Euphoria xxl 210 douchesysteem met thermostaatkraan chroom 27964000
533,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.