| Inhoud | 25 l |
| Kleur | Rood |
| Geschikt voor tapwater | N |
| Met poten | N |
| Voordruk | 1 bar |
| Geschikt voor koeling | J |
| Max. werkdruk | 3 bar |
| Geschikt voor centrale verwarming | J |
| Hoogte | 256 mm |
| Diameter | 435 mm |
| Met vaste wandsteun | J |
| Plaatsing verticaal | J |
| Plaatsing horizontaal | N |
| Met verwisselbaar membraan | N |
| Met bevestigingsmateriaal | N |
| Met manometer | N |
| Materiaal membraan/balg | IIR (butyl) |
| Max. glycolmengsel | 50 % |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Uitwendige buisdiameter expansie-aansluiting | 26.5 mm |
| Geschikt voor zonnecollectorcircuit | N |
| Kantelhoogte | 504.74 mm |
| Met aftap | N |
| Met expansievat console | N |
| Met veiligheidsklep | N |
| Nom. diameter expansie-aansluiting | 3/4" (20) |
| Max. ethanolmengsel | 50 % |
| GTIN Nummer: | 8712874133266 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Membraandrukexpansievat |
| Productserie: | Flexcon |
| Levertijd: | Voorraad |
| Hoogte: | 256 mm |
| Kleur: | Rood |
| Diameter: | 435 mm |
| Voordruk: | 1 bar |
| Inhoud: | 25 l |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.