| Nominale spanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2 Ah |
| Aantal meegeleverde accu's | 2 |
| Met acculader | J |
| Gewicht incl. accupack | 2.5 kg |
| Gewicht zonder accupack | 0.65 kg |
| Accu-eigenschap | Li-Ion |
| Max. draaimoment | 30 Nm |
| Boordiameter staal 1e stand | 10 mm |
| Boordiameter staal 2e stand | 10 mm |
| Boordiameter hout 1e stand | 19 mm |
| Boordiameter hout 2e stand | 19 mm |
| Max. boordiameter hout | 19 mm |
| Max. boordiameter staal | 10 mm |
| Instelbare aandraaimomenten | 20 |
| Boorhouder | Snelspan |
| Incl. schroefbit | 25-delige bitset |
| Toerentalkeuze | 0 - 350 opm / 0 - 1.300 opm |
| Elektronisch regelbaar toerental | J |
| Koolborstelloze motor | J |
| Snelstop | J |
| As met binnenzeskant voor bitopname | N |
| Haakse uitvoering | J |
| Rechts-linksdraaiend | J |
| Incl. bit-spanbus | J |
| Incl. laadapparaat | J |
| Met koffer | J |
| Opmerking | incl .7-del.houtboorset ?3-10mm, 7-del.metaalboorset ?2-7mm |