| Bediening | Accu |
| Geschikt voor stalen buis | J |
| Nom. spanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2.5 Ah |
| Aantal meegeleverde accu's | 1 |
| Met oplaadeenheid | J |
| Gedwongen afloop | J |
| Uitschakelautomatiek | J |
| Met koffer | J |
| Lengte | 28 cm |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Meegeleverde persbekken | Geen |
| Geschikt voor | Voor alle Viega systemen |
| Opmerking | Uitleesbaar via Bluetooth |
| GTIN Nummer: | 4015211790547 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Perstang voor persfitting |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 28 cm |
| Bediening: | Accu |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Wavin Buigblok Hep2O 4441815000
3,11
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.