| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal ommanteling | Polypropyleen (PP) |
| Buissoort | Drainagebuis |
| Nom. diameter | DN 80 |
| Uitwendige buisdiameter | 80 mm |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Aansluiting 1 | Schuifmof |
| Aansluiting 2 | Buiseind |
| Model | Buigzaam |
| Ringstijfheidsklasse | SN10 |
| Niet gesleufd | N |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| Positie perforatie | Volledig geperforeerd |
| Hoek bovenperforatie | 360 ? |
| Inlaat oppervlakte per meter | 0 cm? |
| KOMO-keur | J |
| Geschikt voor infiltratie | N |
| Handelslengte | 50 m |
| GTIN Nummer: | 8712148477362 |
| Aantal gebruikseenheden: | 50.00 |
| Gebruikseenheid: | MTR |
| Productklasse: | Drainage-/infiltratiebuis |
| Levertijd: | Voorraad |
| Materiaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Uitvoering: | Buigzaam |
| Uitwendige buisdiameter: | 80 mm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Wavin Steunbus Hep2O uitw buisdiam 22mm 4449322000
0,52
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.