| Uitvoering radiator | Recht |
| Zwenkbaar | N |
| Type collector | Links en rechts |
| Met ventilator | N |
| Vorm stralingsbuis | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Met tijdschakelklok | J |
| Materiaal | Staal |
| Vermogensregeling | Elektronisch |
| Positie bedieningspaneel | Voorzijde |
| Geschikt voor draadloze afstandsbediening | N |
| Max. opgenomen vermogen ventilatoren | 0 W |
| Met afstandsbediening | N |
| Aantal buizen | 17 |
| Met console | J |
| Glansgraad | Mat |
| Hoogte | 906 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Breedte | 500 mm |
| Elektrische aansluiting | Snoer met stekker |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor busaansluiting | N |
| Max. opgenomen vermogen verwarming | 500 W |
| Gewicht | 10.8 kg |
| Beschermingsklasse | II |
| Digitale indicatie | J |
| Programmeerbaar | J |
| Zelflerend | N |
| Verbruiksindicatie | N |
| Bediening via app | N |
| Met bevestigingsmateriaal | J |
| GTIN Nummer: | 7613367013007 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Handdoekradiator (elektrisch) |
| Productserie: | Aura |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 30 mm |
| Breedte: | 500 mm |
| Hoogte: | 906 mm |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
| Elektrische aansluiting: | Snoer met stekker |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.