| Bevestiging zelfklevend | J |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 50 m |
| Breedte | 150 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| GTIN Nummer: | 8025299025680 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Randisolatie vloerverwarming |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 150 mm |
| Lengte: | 50 m |
| Materiaal: | Polyethyleen (PE) |
| Kleur: | Overig |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.