Bekijk alle klimaatbeheersing
Bekijk alle luchtverwarming
| Branderregeling modulerend | J |
| Branderregeling hoog/laag | N |
| Branderregeling pulserend | N |
| Bedrijf als open uitvoering (luchttoevoer) mogelijk | J |
| Nom. vermogen | 28.9 kW |
| Gesloten uitvoering | J |
| Soort brandstof | Aardgas laag calorisch |
| Nom. belasting onderwaarde | 32 kW |
| Worp verticaal max. | 7 m |
| Waakvlam met pi?zo ontsteking | N |
| Materiaalkwaliteit | Plaatstaal |
| Regelsignaal Open Therm | N |
| Regelsignaal 0-10V | N |
| Worp horizontaal max. | 31 m |
| Nom. belasting bovenwaarde | 35.6 kW |
| Materiaal warmtewisselaar | Roestvaststaal (RVS) |
| Ventilatortype | Axiaal |
| Regelsignaal aan/uit | J |
| Euroair Quality label | N |
| Aansluiting uitblaaszijde | Vrij aanzuigend |
| Aansluiting aanzuigzijde | Vrij aanzuigend |
| Frequentie | 50 Hz |
| Breedte | 755 mm |
| Max. gasvoordruk | 60 mbar |
| Min. gasvoordruk | 25 mbar |
| Gasverbruik laag calorisch aardgas (G25) | 3.8 m?/h |
| Rendement | 94.6 % |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Nom. stroom | 1.4 A |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 300 W |
| Supplementair elektriciteitsverbruik in standby-stand (Psb) | 5 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 495 mm |
| Diepte | 615 mm |
| Aansluiting brandstof | Binnendraad |
| Nom. diameter brandstof | 1/2" (15) |
| Uitwendige buisdiameter verbrandingslucht | 80 mm |
| Aansluiting rookgasafvoer | Insteekeind |
| Nom. kanaaldiameter rookgasafvoer | 80 mm |
| S.E.E.R. (Ns) | 78.4 % |
| Max. geluidsniveau (op 4 meter afstand) | 60.94 dB(A) |
| Min. montagehoogte bij horizontale uitblaas | 2.7 m |
| Min. montagehoogte bij verticale uitblaas | 4 m |
| Gewicht | 53 kg |
| Gaskeur HR | N |
| GTIN Nummer: | 8718328131543 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Luchtverhitter directgest. hangend |
| Productserie: | XR+ |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 615 mm |
| Breedte: | 755 mm |
| Hoogte: | 495 mm |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.