| Met thermische isolatie | N |
| Met mantelbuis | N |
| Kleur buis | Wit |
| Uitwendige buisdiameter | 16 mm |
| Handelslengte | 10 m |
| Nom. diameter | DN 12 |
| Flexibel | J |
| Wanddikte | 2 mm |
| Aantal lagen | 5 |
| Diffusiedicht | J |
| Materiaal tussenlaag | Aluminium |
| Geschikt voor opbouwmontage | J |
| Kwaliteitsklasse buitenlaag | PE-RT II |
| Systeemgebonden | J |
| Glasvezelversterkt | N |
| KOMO-keur | J |
| Lambda waarde | 0 W/(m.K) |
| Met verwarmingskabel | N |
| Min. buigradius | 48 mm |
| Afgedopt | J |
| Buitendiameter isolatie | 0 mm |
| Uitzettingsco?ffici?nt | 0.03 mm/(m.K) |
| Materiaal buitenlaag | Kunststof |
| Materiaal binnenlaag | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse binnenlaag | PE-RT II |
| Kwaliteitsklasse tussenlaag | Overig |
| Max. werkdruk bij 20 ?C | 10 bar |
| Wandruwheid | 0 mm |
| Max. mediumtemperatuur (kortstondig) | 95 ?C |
| GTIN Nummer: | 6414905222995 |
| Aantal gebruikseenheden: | 10.00 |
| Gebruikseenheid: | MTR |
| Productklasse: | Meerlagenbuis glad |
| Levertijd: | Voorraad |
| Uitwendige buisdiameter: | 16 mm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Wavin Steunbus Hep2O uitw buisdiam 22mm 4449322000
0,52
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.