| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal vat | Roestvaststaal (RVS) |
| Montagewijze | Staand |
| Diameter | 622 mm |
| Inhoud | 180 l |
| Geschikt voor warmtepomp | J |
| Met elektrisch element | J |
| Gewicht | 123 kg |
| GTIN Nummer: | 7331421500743 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Toebehoren voor warmtepomp |
| Diepte: | 622 mm |
| Breedte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1800 mm |
| Diameter: | 622 mm |
| Inhoud: | 180 l |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.