| Materiaal rookgasbuis | Kunststof |
| Diameter parallel systeem | 80/80 mm |
| Systeemtype | Parallel |
| Met mechanische ventilatie aansluiting | N |
| Kleur bovendaks | Zwart |
| Met glijschaal | J |
| Wet (condenserend) | J |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Staal |
| Totale lengte | 1360 mm |
| Dry (niet condenserend) | N |
| Binnendiameter bovendaks deel | 125 mm |
| IJspegel/ijsvormingsvrij | J |
| Lengte bovendaks (incl. kap) | 290 mm |
| Kleur onderdaks | Wit |
| Maximale mediumtemperatuur (continu) | 120 ?C |
| Uitvoering glijschaal | Standaard |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Polypropyleen (PP) |
| Negatieve (onderdruk) | N |
| Oppervlaktebehandeling luchttoevoerbuis | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming luchttoevoerbuis | Gecoat |
| Oppervlaktebescherming rookgasbuis | Geen (onbehandeld) |
| Positive (overdruk) | J |
| RAL-nummer bovendaks | 9005 |
| RAL-nummer onderdaks | 9016 |