| Type voeding | Batterij |
| Model | Zender |
| Aansluiting | Draadloos |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Met display | J |
| Met ontvanger | N |
| Geschikt voor koeling | J |
| Opnemer extern | J |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verwarmen | J |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Temperatuur afleesbaar | J |
| Max. contactbelasting | 16 A |
| Kleur | Zwart |
| Type opnemer | Sensor |
| Bediening | N.v.t. |
| Differentie verstelbaar | J |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Explosieveilig | N |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met geluidsindicatie | N |
| Aantal uitgangen verwarming | 50 |
| Breedte | 159 mm |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Hoogte | 117 mm |
| Met tapwaterschakeling | N |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 10 |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Aantal uitgangen koeling | 50 |
| Diepte | 40 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| GTIN Nummer: | 3660878079309 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ruimtethermostaat |
| Productserie: | Vision |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 40 mm |
| Breedte: | 159 mm |
| Hoogte: | 117 mm |
| Kleur: | Zwart |
| Bediening: | N.v.t. |
| Uitvoering: | Zender |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,65
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.