| Vorm | Bocht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 110 |
| Materiaal aansluiting 1 | Polyvinylchloride (PVC) |
| Aansluiting 1 | Lijmmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 110 |
| Aansluiting 2 | Lijmmof |
| Gastec QA | N |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Grijs |
| Lengte | 212 mm |
| Bochthoek | 45 ? |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Materiaal aansluiting 2 | Polyvinylchloride (PVC) |
| Excentrisch | N |
| Met ontluchter | N |
| Met stootnok/-rand | N |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Overig |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Systeemgebonden | N |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Trekvast | N |
| Met aftapper | N |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Max. bedrijfsdruk bij max. medium temperatuur | 0 bar |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 0 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Bochtstraal | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Overig |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Max. werkdruk bij 20 ?C | 0.5 bar |
| Met thermische isolatie | N |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| ULC keur | N |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
| Wanddikte aansluiting 2 | 0 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 0 mm |