| Aansluiting | 2-draads |
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
| Type voeding | Batterij |
| Bediening op afstand mogelijk | N |
| Kleur | Zwart |
| Contactuitvoering | Elektronisch |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | J |
| Met aanwezigheidswaarneming | N |
| Geschikt voor koeling | J |
| Met ontvanger | J |
| Regeling type aan/uit | N |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | J |
| Weersafhankelijke regeling | N |
| Kloktype | Dagklok |
| Regeling type modulerend | J |
| Zelflerend | N |
| Bediening | Touchscreen |
| Met display | J |
| Met IFTTT ondersteuning | N |
| Met thermische terugkoppeling | N |
| Opnemer extern | N |
| Temperatuur afleesbaar | J |
| Aantal schakelprogramma's | 96 |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Aantal uitgangen ventileren | 1 |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Differentie verstelbaar | N |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Hoogte | 104 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Regelkarakteristiek | PI |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Met tapwaterschakeling | J |
| Optimalisering | N |
| Overwerkschakelaar | N |
| Ventileren | J |
| Verwarmen | J |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Max. spanning contacten | 18 V |