| Voor toepassing in o.a. combi-ketels en combinaties van cv-ketels met warmtapwatertoestellen (boilers). Motorgedeelte is afneembaar van afsluiterdeel. Voorzien van standaanwijzing en handbediening. Bestemd voor 2-positie regeling d.m.v. enkelpolig aan/uit-schakelcontact. Besturing 2-draads met extra voedingsdraad (nul). Bij bekrachtiging A-AB-poort open. |
| Max. mediumdruk 20 bar. |
| Medium temp. | 1 ... 95 oC |
| Aansluitkabel | 1 m (los te nemen van motorgedeelte d.m.v. Molex®-steker) meegeleverd |
| Voeding | 24 Vac | 6 VA |
| Ingang regelsignaal | 2-punts |
| Looptijd | 6 s |
| Afsluitdruk | 4 bar |
| Aanvullende omschrijving |
|
Bekijk alle meet- en regelapparatuur
Bekijk alle elektrische servomotoren
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Spanningsloos gesloten | N |
| Geschikt voor afsluiter | J |
| Model | Lineair |
| Geschikt voor luchtappendage | N |
| Met nulspanningsterugloop | N |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 6 VA |
| Explosieveilig | N |
| Handbediening | J |
| Max. draaihoek | 0 ? |
| Met mechanische standaanwijzer | J |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Potentiaalvrij schakelcontact | N |
| GTIN Nummer: | 85267814782 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | VC8010ZZ05/U |
| Productklasse: | Elektrische servomotor |
| Levertijd: | Voorraad |
| Uitvoering: | Lineair |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,81
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.