| Frontbreedte | 340 mm |
| Fronthoogte | 340 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Volume-instelling | Geen |
| Luchtpatroon instelbaar | N |
| Verticale lamellen | N |
| Met inbouwraam | N |
| Kanaalbreedte | 336 mm |
| Kanaalhoogte | 336 mm |
| Dubbele lamellenrij | N |
| Servomotor instelbaar | N |
| Thermostatisch instelbaar | N |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Bevestiging binnenwerk/rooster | Verborgen schroef |
| GTIN Nummer: | 8717735007205 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | VK 315 |
| Productklasse: | Lamellenrooster |
| Productserie: | VK |
| Levertijd: | Voorraad |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Grijs |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Ubbink Verbindingsstuk rond luchtkanaal Air Excellent 0188330
0,99
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.