| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Inwendig |
| Model | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 28 mm |
| Lengte | 25 mm |
| Uitwendige aansluitdiameter | 55 mm |
| Met verchroomde rand | N |
| GTIN Nummer: | 8711778048522 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 7023120850 |
| Productklasse: | Closetaanvoermanchet |
| Productserie: | 102 |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 25 mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | Recht |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Grumbach Geberit hoekinbouwreservoir 108x40cm compleet afgemonteerd 1301.III
662,67
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.