Specifieke kenmerken
- De uitloop heeft een draaibereik van 150°.
- De greep is comfortabel te bedienen en draait niet naar achter.
- Vormt een laminaire straal en douchestraal.
- De douchestraal kan vastgezet worden, de normale straal stroomt weer na een druk op de knop.
- De MagFit magnetische douchehouder houdt de uittrekbare uitloop op de juiste plaats.
- Quick-Connect doucheslang.
- De kraan laat maximaal 9,5 liter water per minuut door.
- De kraan functioneert door middel van een duurzaam keramisch kardoes.
- De montage is eenvoudig dankzij de G ⅜ flexibele aansluitslangen.
- Het QuickClean anti-kalksysteem zorgt voor een lange levensduur van dit product.
- 5 jaar garantie
Bekijk alle HansGrohe keukenkranen
Bekijk alle keukenkranen met uittrekbare handdouche
| Kleur | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering uitloop | Draaibaar boven |
| Uittrekbare uitloop met handdouche | N |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Voorsprong uitloop | 220 mm |
| Temperatuurbegrenzing | J |
| Thermostatisch | N |
| Geschikt voor kokend water | N |
| Afsluitmechanisme | Cartouche keramisch |
| Lagedruk uitvoering | N |
| Type uitloop | Buis |
| Opbouwhoogte onderkant kraanmondstuk | 240 mm |
| Opbouwhoogte totaal | 406 mm |
| Type greep | Eengreeps |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" (15) |
| Hartafstand | 0 mm |
| Uittrekbare uitloop met kraanbeluchter/mousseur | N |
| KIWA-keur | J |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Met rozetten | N |
| Uittrekbare zijdouche | N |
| Accentkleur | Geen |
| Met stopkraan voor aansluiting extern apparatuur | N |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | N |
| Kraan inklapbaar (bajonet) | N |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 10 l/min |
| Voorzien van kettingoog | N |
| Met koppelingen | N |
| Onder waterdruk afkoppelbaar | N |
| Model | Mechanisch |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montage | Blad/kraangat |
| Zelfsluitend | N |
| Uitvoering temperatuurregeling | Handbediend |
| Met ketting | N |
| Met afvoerstop | N |
| Koudestart funktie | N |
| Met terugverende weerstand voor max. warmwatertemperatuur | N |
| Met terugverende weerstand voor max. doorstroming | N |
| Met transformator | N |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | N |
| Gangreserve-accu | N |
| Spoeltijd instelbaar | N |
| Automatische cyclusspoeling | N |
| Mogelijkheid voor begrenzing zwenkradius van uitloop | J |
| Met override stop voor stroombegrenzing | N |
| Aansluitspanning | 0 V |
| Programmering | Overig |
| GTIN Nummer: | 4011097718309 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Keukenmengkraan |
| Productserie: | Focus |
| Levertijd: | Voorraad |
| Thermostatisch: | N |
| Kleur: | Roestvaststaal (RVS) |
| Aantal grepen: | Eengreeps |
| Met keramische schijven: | J |
| Hartafstand: | 0 mm |
| Met koppelingen: | N |
| Met S-koppelingen: | N |
| Met omstelinrichting: | J |
| Uitvoering uitloop: | Draaibaar boven |
| Voorsprong uitloop: | 220 mm |
| Hoogte uitloop: | 230 mm |
| Opbouwhoogte totaal: | 406 mm |
| Aantal kraangaten: | 1-gats |
| Uitvoering: | Mechanisch |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Grohe Euphoria xxl 210 douchesysteem met thermostaatkraan chroom 27964000
533,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.