| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Montagewijze | Wandinbouw |
| Bediening | Hand |
| Kleur | Roestvaststaal (RVS) |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Met rozetten / afdekplaat | J |
| Met uitloop | N |
| Opbouwhoogte totaal | 160 mm |
| Afsluitmechanisme | Bovendeel niet keramisch |
| GTIN Nummer: | 3456330013031 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Zelfsluitende kraan - mechanisch |
| Productserie: | Tempostop |
| Levertijd: | Voorraad |
| Kleur: | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering uitloop: | Vast |
| Opbouwhoogte totaal: | 160 mm |
| Bediening: | Hand |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Grohe Euphoria xxl 210 douchesysteem met thermostaatkraan chroom 27964000
533,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.