Specifieke kenmerken
- geschikt voor douchebakken met Ø 90 mm afvoergat
- eenvoudig schoon te maken door uitneembaar binnenwerk
- inbouwhoogte van 105 mm
- uitstekende waterafvoercapaciteit
- voorzien van een verticale uitlaat
- materiaal: sifon van PP (polypropyleen), wit
Bekijk alle sifons voor bad/douchebakken
| Diameter afvoergat | 90 mm |
| Ten behoeve van | Bad en douchebak |
| Verchroomd | J |
| Uitvoering stop | Plugstop |
| Aansluiting afvoer | Knelring |
| Aansluiting sifon-afvoerplug | N.v.t. |
| Aansluiting 1 | Knelring |
| Aansluiting 1 draaibaar | J |
| Afvoercapaciteit | 0.83 l/s |
| Kleur danser/overloop | Chroom |
| KOMO-keur | N |
| Materiaal plug | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal sifon | Polypropyleen (PP) |
| Met rozet | N |
| Nom. diameter aansluiting 1 | 2" (50) |
| Uitwendige buisdiameter afvoer | 50 mm |
| Waterslothoogte | 50 mm |
| GTIN Nummer: | 8712993834570 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 005 6 430 |
| Productklasse: | Sifon voor bad/douchebak |
| Productserie: | ST9038 |
| Levertijd: | Voorraad |
| Aansluiting afvoer: | Knelring |
| Ten behoeve van: | Bad en douchebak |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Viega Multiplex badafvoer- en overloopcombinatie m. waste verlengd chroom 364182
51,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.