Algemeen
Deze keukenkraan monteer je op de wand/muur. De linkerknop is warm water, de rechterknop is koud water. Door ze samen open te draaien ga je het water op temperatuur mengen. De uitloop is inbegrepen, de s-koppelingen niet. De hart op hart maat is 15cm. Voordat je de kraan aanschaft is het goed te kijken of de hartmaat 12cm of 15cm is.Specifieke kenmerken
- Venlo Nimbus II Messing keukenwandmengkraan eco.
- H.o.h. 150 mm
- Draaibare onderuitloop
- Straalregelaar
- Eco bovendelen
- Exclusief S-koppelingen en rozetten
- 10 jaar garantie
| Kleur | Chroom |
| Uitvoering uitloop | Draaibaar onder |
| Uittrekbare uitloop met handdouche | N |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Voorsprong uitloop | 200 mm |
| Temperatuurbegrenzing | N |
| Thermostatisch | N |
| Geschikt voor kokend water | N |
| Afsluitmechanisme | Bovendeel niet keramisch |
| Lagedruk uitvoering | N |
| Type uitloop | Buis |
| Opbouwhoogte onderkant kraanmondstuk | 140 mm |
| Opbouwhoogte totaal | 140 mm |
| Type greep | Tweegreeps |
| Maat aansluiting aanvoer | 3/4" (20) |
| Hartafstand | 150 mm |
| Uittrekbare uitloop met kraanbeluchter/mousseur | N |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Materiaal kraan | Messing |
| KIWA-keur | J |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Met rozetten | N |
| Uittrekbare zijdouche | N |
| Accentkleur | Zwart |
| Met stopkraan voor aansluiting extern apparatuur | N |
| Terugstroombeveiliging conform EN 1717 | AA, vrije luchtopening |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | N |
| Kraan inklapbaar (bajonet) | N |
| Kraanmondstuk | Schuimstraalmond |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 8.7 l/min |
| Volumestroomklasse | A (6,9-8,7 l/min.) |
| Voorzien van kettingoog | N |
| Met koppelingen | N |
| Onder waterdruk afkoppelbaar | N |
| Model | Mechanisch |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Montage | Wand |
| Zelfsluitend | N |
| Uitvoering temperatuurregeling | Handbediend |
| Met ketting | N |
| Met afvoerstop | N |
| Koudestart funktie | N |
| Met transformator | N |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | N |
| Gangreserve-accu | N |
| Spoeltijd instelbaar | N |
| Automatische cyclusspoeling | N |
| Met override stop voor stroombegrenzing | N |
| Recycle | Ja |
| GTIN Nummer: | 8711678063014 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | F3063AA |
| Productklasse: | Keukenmengkraan |
| Productserie: | Nimbus II Messing |
| Levertijd: | Voorraad |
| Thermostatisch: | N |
| Kleur: | Chroom |
| Aantal grepen: | Tweegreeps |
| Met keramische schijven: | N |
| Hartafstand: | 150 mm |
| Met koppelingen: | N |
| Met S-koppelingen: | N |
| Met omstelinrichting: | N |
| Uitvoering uitloop: | Draaibaar onder |
| Voorsprong uitloop: | 200 mm |
| Opbouwhoogte totaal: | 140 mm |
| Aantal kraangaten: | 2-gats |
| Uitvoering: | Mechanisch |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.