Duravit Starck 3 onderbouwwastafel 49x36cm
- Voor onderbouw
- Met overloop
- Zonder kraanvlak
- Incl. bevestiging voor inbouw in houten consoles
5 jaar garantie
| Breedte/diameter | 530 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Kraangat | Geen |
| Doorslaanbare kraangaten | Midden |
| Diepte | 365 mm |
| Kleur | Wit |
| Overloop | J |
| Overloop zichtbaar | J |
| Geschikt voor meubel | J |
| Vuilafstotend | N |
| Medische uitvoering (Miva) | N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | N |
| Geschikt voor hoekmontage links | N |
| Materiaal | Keramiek |
| Montagewijze | Onderbouw |
| Sifonkap meegeleverd | N |
| Vorm | Rechthoekig |
| Geschikt voor sifonkap | N |
| Met kraan | N |
| Bevestigingswijze | Ophanghaken |
| Geschikt voor zuil | N |
| Met aardingsvoorziening | N |
| Diameter afvoergat | 46 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | N |
| Met boring voor draaiknop waste | N |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Afzetplateau | Geen |
| Antibacteri?le behandeling | N |
| Geschikt voor poten | N |
| Met afvoerplug | N |
| Met afvoerplug en ge?ntegreerde overstort | N |
| Met boring voor zeepdispenser | N |
| Met ge?ntegreerde zeepschaal | N |
| Met Handdoekhouder | N |
| Met rugwand | N |
| Plugmaat | 1.1/4" |
| Poten meegeleverd | N |
| Zuil meegeleverd | N |
| Recycle | Ja |
| GTIN Nummer: | 4021534226984 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Wastafel |
| Productserie: | Philippe Starck 3 |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 365 mm |
| Breedte/diameter: | 530 mm |
| Hoogte: | 180 mm |
| Vuilafstotend: | N |
| Materiaal: | Keramiek |
| Kleur: | Wit |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Antibacterieel: | N |
| Bevestigingswijze: | Ophanghaken |
| Aantal waskommen: | 1 |
| Aantal kraangaten: | Geen |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Villeroy & Boch Subway 2.0 closetzitting softclose en quickrelease wit 9M68S101
146,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.