| Diameter afvoergat | 90 mm |
| Ten behoeve van | Bad en douchebak |
| Verchroomd | N |
| Uitvoering stop | Zonder |
| Aansluiting afvoer | Buiseind |
| Aansluiting sifon-afvoerplug | N.v.t. |
| Aansluiting 1 | Spie-eind |
| Aansluiting 1 draaibaar | N |
| Afvoercapaciteit | 15 l/s |
| Kleur danser/overloop | Chroom |
| KOMO-keur | N |
| Lengte aansluiting 2 | 118 mm |
| Materiaal sifon | Kunststof |
| Met rozet | N |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 50 |
| Nom. diameter aansluiting 3 | DN 40 |
| Uitwendige buisdiameter afvoer | 50 mm |
| Waterslothoogte | 60 mm |
| GTIN Nummer: | 4015211559991 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | 559 991 |
| Productklasse: | Sifon voor bad/douchebak |
| Productserie: | Tempoplex |
| Levertijd: | Voorraad |
| Aansluiting afvoer: | Buiseind |
| Ten behoeve van: | Bad en douchebak |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Viega Multiplex badafvoer- en overloopcombinatie m. waste verlengd chroom 364182
51,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.