| Type voeding | Overig |
| Model | Opentherm |
| Aansluiting | 2-draads |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met display | J |
| Met ontvanger | N |
| Geschikt voor koeling | N |
| Verwarmen | J |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Temperatuur afleesbaar | J |
| Kleur | Wit |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Bediening | Draai |
| Differentie verstelbaar | J |
| Max. spanning contacten | 24 V |
| Compatible met Apple HomeKit | N |
| Compatible met Google Assistant | N |
| Compatible met Amazon Alexa | N |
| Explosieveilig | J |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Met geluidsindicatie | N |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Met tapwaterschakeling | N |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Verdekt/concealed bediening | N |
| Diepte | 32.5 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Met IFTTT ondersteuning | N |
| GTIN Nummer: | 8713809243180 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ruimtethermostaat |
| Productserie: | QSense |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 32.5 mm |
| Breedte: | 90 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Kleur: | Wit |
| Bediening: | Draai |
| Uitvoering: | Opentherm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,65
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.