| Met extra contact | J |
| Aansluiting voor externe antenne | J |
| Aantal kanalen/zone | 8 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 330 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Contactuitvoering | Verbreekcontact (NC) |
| Diepte | 57 mm |
| Geschikt voor koeling | J |
| Hoogte | 118 mm |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | N |
| Max. contactbelasting | 0 A |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Max. vermogen per kanaal | 0 VA |
| Met tijdschakelklok | J |
| Ontvangst frequentie | 0 MHz |
| Smart control | J |
| Standaard via radiografische verbinding | J |
| Verwarmen | J |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| GTIN Nummer: | 5059085002565 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Zoneregelaar (set) |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 57 mm |
| Breedte: | 330 mm |
| Hoogte: | 118 mm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,81
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.