| Met douchegarnituur | J |
| Met koppelingen | J |
| Kleur | Zwart |
| Met vaste hoofddouche | J |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Met omstelinrichting | J |
| Drukcompenserend | N |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Temperatuurbegrenzing | J |
| Hartafstand | 150 mm |
| Materiaal kraan | Messing |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" (15) |
| Type greep | Tweegreeps |
| Koele behuizing | N |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Plaats uitlaat | Overig |
| Temperatuurblokkering (38 ?C) | J |
| Volumestroomklasse | A (6,9-8,7 l/min.) |
| KIWA-keur | J |
| Lengte glijstang | 874 mm |
| Lengte doucheslang | 1600 mm |
| GTIN Nummer: | 4059625425565 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Douchemengkraan (opbouw) |
| Productserie: | Vernis/Crometta |
| Levertijd: | Voorraad |
| Thermostatisch: | J |
| Diepte: | 82 mm |
| Breedte: | 277 mm |
| Hoogte: | 1124 mm |
| Kleur: | Zwart |
| Lengte glijstang: | 874 mm |
| Diameter: | 240 mm |
| Aantal grepen: | Tweegreeps |
| Hartafstand: | 150 mm |
| Met koppelingen: | J |
| Met omstelinrichting: | J |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Grohe Euphoria xxl 210 douchesysteem met thermostaatkraan chroom 27964000
533,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.