| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Kleur | Chroom |
| Montage | Wand |
| Met handdouche | J |
| Met hoofddouche | J |
| Automatische cyclusspoeling | N |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Hoogte | 1104 mm |
| Breedte | 413 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Verstelbare hoogte | N |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | N |
| Met omstelinrichting | J |
| Inbouw | N |
| Met planchet | J |
| Verbrandingsbeveiliging | J |
| Met zeephouder | N |
| Zelfsluitend | N |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Accentkleur | Zwart |
| Diepte | 276 mm |
| Lengte doucheslang | 1600 mm |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Materiaal aansluiting | Messing |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met bevestigingsmateriaal | J |
| Met filter | N |
| Met glij- en scharnierstuk | N |
| Met stopkraan | N |
| Met terugstroombeveiliging | N |
| Met verlichting | N |
| Met zitplaats | N |
| Min. doorstroming (mengwater) | 7 l/min |
| Met zijdouches | N |
| Positie wateraansluiting | Achterzijde |
| Variabele bedrijfstijd | N |
| Zijdouches verstelbaar | N |
| Zijdouches met instelbare doorstroming | N |
| Max. aanvoertemperatuur | 0 ?C |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | N |