| Nom. spanning | 400 V |
| Max. luchthoeveelheid bij 100 Pa | 0 m?/h |
| Geschikt voor draadloze afstandsbediening | N |
| Max. luchthoeveelheid bij 200 Pa | 0 m?/h |
| Enkel toeren motor regelbaar met | Elektronisch |
| Enkel toeren motor | N |
| Voetmaat inwendig vierkant | 558 mm |
| Nom. kanaaldiameter | 241 mm |
| Stuursignaal | Overig |
| Luchttoevoerdakventilator | N |
| Met werkschakelaar | J |
| Met druksensor | N |
| Meertoeren motor met | Overig |
| Type motor | EC (electronische commutatie) |
| Geluiddrukniveau op 4 m. (buiten) bij Qm | 60 dB(A) |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Max. luchthoeveelheid bij 50 Pa | 0 m?/h |
| Vormgeving kap | Rond |
| Geschikt voor (extra) druksensor | J |
| Met geluiddemper | N |
| Aantal polen | Overig |
| Elektrische aansluiting | Aansluitklemmen |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materiaal waaier | Aluminium |
| Max. luchthoeveelheid bij 150 Pa | 2950 m?/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 250 Pa | 0 m?/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 300 Pa | 0 m?/h |
| Nom. stroom | 0.98 A |
| Terugslagklep | Geen |
| Indirecte aandrijving | N |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 0.387 kW |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | J |
| Toerental | 1605 1/min |
| Uitblaasrichting | Diagonaal |
| Bediening via app | J |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Polypropyleen (PP) |
| Kwaliteitsklasse materiaal waaier | Al 99,5 (3.0255) |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Oppervlaktebescherming waaier | Overig |
| Max. luchthoeveelheid bij 400 Pa | 0 m?/h |
| Aantal fasen | 2 |
| Max. luchthoeveelheid bij 500 Pa | 0 m?/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 600 Pa | 0 m?/h |
| Ge?ntegreerde tijdschakelklok | J |
| Specifiek ventilator vermogen bij Qmax | 0 kW/(m?/s) |
| Met constant volume regeling | N |
| Met draadloze afstandsbediening | N |
| Ventilator kantelbaar | Nee |
| Met thermische beveiliging | N |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 60 ?C |
| Axiale uitvoering | N |
| Werkende hoogte | 540 mm |
| Voetmaat inwendig rond | 241 mm |