| Type voeding | 24 V AC |
| Model | Merkgebonden |
| Aansluiting | 2-draads |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Met display | J |
| Met ontvanger | N |
| Geschikt voor koeling | J |
| Opnemer extern | N |
| Contactuitvoering | Verbreekcontact (NC) |
| Verwarmen | J |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | J |
| Max. contactbelasting | 0 A |
| Kleur | Wit |
| Bediening | N.v.t. |
| Differentie verstelbaar | N |
| Max. spanning contacten | 24 V |
| Compatible met Apple HomeKit | N |
| Compatible met Google Assistant | J |
| Compatible met Amazon Alexa | J |
| Explosieveilig | N |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met geluidsindicatie | N |
| Breedte | 80 mm |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Met tapwaterschakeling | N |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| GTIN Nummer: | 5715162300312 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ruimtethermostaat |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 80 mm |
| Kleur: | Wit |
| Bediening: | N.v.t. |
| Uitvoering: | Merkgebonden |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,81
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.