| Werkingsprincipe | Optisch |
| Aparte voet nodig | N |
| Met sokkel | J |
| Standalone | J |
| Koppelbaar via kabel | N |
| Standaard radiografisch koppelbaar | J |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | J |
| Max. aantal koppelbaar | 12 |
| Stroomverzorging primair | Batterij/accu |
| Levensduur batterij | 10 jaar |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | N |
| Met backup-batterij | N |
| Ingebouwde batterij | J |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw |
| Zelfklevend | N |
| Kabelinvoer | N.v.t. |
| Aansluittechniek | Draadloos 868 MHz |
| Geschikt voor kanaalmontage | N |
| Lengte | 116 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Hoogte | 414 mm |
| Diameter | 104 mm |
| Kleur | Wit |
| Rookschakelaar | N |
| Met oriëntatieverlichting | N |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | N |
| Met Q-label | J |
| Compatible met Apple HomeKit | N |
| Compatible met Google Assistant | N |
| Met IFTTT ondersteuning | N |
| Aansluiting voor nevensignalering | N |
| VdS erkend | J |
| NEN goedkeuring | N |
| Toegestaan door NCP | N |
| Soort melder | Convention., grenswaarde |
| Certificaat | 1116-CPR-161-1 |
| Goedkeuringsnummer | DoP-12072022 |