| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Met verse lucht aansluiting | N |
| Geluidsdrukniveau hoog | 44.1 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau midden | 30 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau laag | 26 dB(A) |
| Geschikt voor koeling | J |
| Met ingebouwde standenregelaar | J |
| Geschikt voor verwarming | J |
| Frontuitblaas | N |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Aansluitspanning | 24 V |
| Glansgraad | Mat |
| Diepte | 0 mm |
| Draadmaat koeling | 1/2" (15) |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte instelbaar | N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Luchthoeveelheid hoog | 0 m?/h |
| Kleur rooster | Wit |
| Koelvermogen 25?C 6/12 voelbaar hoog | 0 W |
| Koelvermogen 25?C 6/12 voelbaar laag | 0 W |
| Koelvermogen 25?C 6/12 voelbaar midden | 0 W |
| Koelvermogen 25?C 7/12 voelbaar hoog | 0 W |
| Koelvermogen 25?C 7/12 voelbaar laag | 0 W |
| Koelvermogen 25?C 7/12 voelbaar midden | 0 W |
| Lengte | 1000 mm |
| Luchthoeveelheid laag | 0 m?/h |
| Luchthoeveelheid midden | 0 m?/h |
| Materiaal rooster | Aluminium |
| Met aftapper | N |
| Met elektrisch verwarmingselement | N |
| Met filter | N |
| Met gescheiden batterijen | N |
| Met lekbak | N |
| Met ontluchter | J |
| Met poten | N |
| Met rooster | J |
| Met standenschakelaar | J |
| Nom. binnendiameter verwarming | 1/2" (15) |
| Oppervlaktebescherming rooster | Gelakt |
| RAL-nummer | 9016 |
| Standaard kleur | J |
| RAL-nummer rooster | 9016 |
| Warmte-afgifte 20 gr C 90/70 laag | 3193 W |
| Warmte-afgifte 20 gr C 90/70 midden | 3419 W |
| Warmte-afgifte 20 gr C 90/70 hoog | 4714 W |
| Warmteafgifte 20 ?C 75/65 laag | 2630 W |
| Warmteafgifte 20 ?C 75/65 midden | 2817 W |
| Warmteafgifte 20 ?C 75/65 hoog | 3883 W |
| Wateraansluitingen links | J |
| Koelvermogen 26?C 17/19 voelbaar hoog | 480 W |
| Koelvermogen 26?C 17/19 voelbaar midden | 348 W |
| Koelvermogen 26?C 17/19 voelbaar laag | 325 W |