| Bevestiging zelfklevend | J |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 20 m |
| Breedte | 80 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| GTIN Nummer: | 4021598024403 |
| Aantal gebruikseenheden: | 20.00 |
| Gebruikseenheid: | MTR |
| Productklasse: | Randisolatie vloerverwarming |
| Productserie: | Minitec |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 80 mm |
| Lengte: | 20 m |
| Materiaal: | Polyethyleen (PE) |
| Kleur: | Blauw |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.