| Nominale diameter | 200 mm |
| Materiaal | Overig |
| Buitendiameter kap | 396 mm |
| Lengte bovendaks (incl. kap) | 597 mm |
| Totale lengte | 1067 mm |
| Kleur bovendaks | Zwart |
| Ge?soleerd | J |
| Soort isolatiemateriaal | Ge?xpandeerd polystyreen (EPS) |
| RAL-nummer | 9005 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Binnendiameter bovendaks deel | 200 mm |
| Nom. buisdiameter | 200 mm |
| GTIN Nummer: | 8713645239491 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | WTW dakdoorvoer |
| Productserie: | Ventus |
| Levertijd: | Voorraad |
| Materiaal: | Overig |
| Totale lengte: | 1067 mm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Ubbink Verbindingsstuk rond luchtkanaal Air Excellent 0188330
0,99
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.