| Type voeding | 24 V AC |
| Uitvoering | Aan/uit |
| Aansluiting | 2-draads |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met display | N |
| Met ontvanger | N |
| Geschikt voor koeling | J |
| Opnemer extern | N |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Verwarmen | J |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Temperatuur afleesbaar | N |
| Max. contactbelasting | 1 A |
| Kleur | Wit |
| Type opnemer | Sensor |
| Bediening | Draai |
| Differentie verstelbaar | J |
| Max. spanning contacten | 24 V |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Explosieveilig | N |
| Met geluidsindicatie | N |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Breedte | 85 mm |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Hoogte | 85 mm |
| Met tapwaterschakeling | N |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Regelkarakteristiek | PI |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Diameter | 0 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| RAL-nummer | 9010 |
| GTIN Nummer: | 4039032031726 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ruimtethermostaat |
| Productserie: | Varimatic |
| Diepte: | 26 mm |
| Breedte: | 85 mm |
| Hoogte: | 85 mm |
| Kleur: | Wit |
| Diameter: | 0 mm |
| Bediening: | Draai |
| Uitvoering: | Aan/uit |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Raminex Gasaansluitstuk recht 1/2 x m24 29952 700006
2,81
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.