| Uitvoering | Binnenunit |
| Regeling voor sturing CV-ketel | J |
| Zwembadregeling | J |
| Geschikt voor warm tapwater | J |
| Geschikt voor actieve koeling | J |
| Externe regeling nodig | N |
| Met elektrisch verwarmingselement | N |
| Soort optimalisatie | Ruimtethermostaat |
| Ruimtetemperatuur regeling | J |
| Type regeling | Weersafhankelijke regeling |
| Geschikt voor zwembadwaterverwarming | J |
| Geschikt voor bijverwarming CV | J |
| Regeling voor sturing buffervat | J |
| Koeling geïntegreerd | J |
| Modulerende compressor | J |
| Verwarmingsvermogen elektrisch element getrapt instelbaar | N |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Type koudemiddel | R-410A |
| Afzekering (traag) | 10 A |
| Nom. binnendiameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. binnendiameter zuigleiding | 5/8" |
| Hoogte binnenunit | 1003 mm |
| Breedte binnenunit | 600 mm |
| Diepte binnenunit | 504 mm |
| Gewicht binnenunit | 60 kg |
| Extern beschikbare druk systeempomp bij nominale flow | 7 bar |
| Max. verwarmingsaanvoertemperatuur | 90 °C |
| Bediening op afstand mogelijk | J |
| Data-overdracht via busverbinding | J |
| Data-overdracht via internet | N |
| Data-overdracht via USB | N |
| Nom. debiet afgiftesysteem | 0.74 l/s |
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3 bar |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting afgiftesysteem | 1" buiten |
| Type pomp (systeempomp) | Energiebesparend |
| Type spanning pomp (systeempomp) | AC/DC |
| Toerenregeling pomp (systeempomp) | Ingebouwd |
| Type toerenregeling (systeempomp) | Automatisch geregeld op dT |
| Aansluiten en regelen meerdere afgifte systemen mogelijk | J |
| Soft starter ingebouwd | J |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (811/2013/EU) | A++ |
| Beschermingsgraad (IP) buitenunit | IP24 |
| Nom. diameter centrale verwarming | 1" buiten |
| LET OP: in bedrijfstelling mag alleen uitgevoerd worden door | een F-gassen gecertificeerd bedrijf |