- Materiaal: Messing
- Lengte: 25 mm
- Buitendiameter bus: 15 mm
- Buitendiameter kraagrand: 15 mm
- Druktrap klasse: PN 10
- Max. werkdruk bij 20 °C: 10 bar
| Materiaal | Messing |
| Wanddikte buis | 1 mm |
| Buitendiameter bus | 15 mm |
| Buitendiameter kraagrand | 15 mm |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| Lengte | 25 mm |
| Max. werkdruk bij 20 ?C | 10 bar |
| Voor nom. buisdiameter | 15 mm |
| GTIN Nummer: | 4024052127917 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Steunbus |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 25 mm |
| Materiaal: | Messing |
| Uitwendige buisdiameter: | 15 mm |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Wavin Steunbus Hep2O uitw buisdiam 22mm 4449322000
0,58
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.