Dimplex Elektrische convector DTD-R D82840015
260,98 Incl BTW
Nog 5 Op voorraad
Volgende werkdag in huis
  • Voor 17:30u besteld, volgende werkdag bezorgd
  • Exclusief dealer van Catalano Sanitair
  • Maak gebruik van onze kennis
  • 24/5 bereikbaar
Beschrijving DIMP CNVCTR 1500W HAND+WIFI
Specificaties
MontagewijzeWandmodel
Met ventilatorN
Met tijdschakelklokJ
Bediening via appJ
Verwarmingsvermogen1500 W
Breedte1025 mm
VorstbeveiligingsschakelingJ
Digitale indicatieJ
ProgrammeerbaarJ
Hoogte400 mm
Elektrische aansluitingSnoer met stekker
LuchtuitblaasBovenzijde
KleurWit
Beschermingsgraad (IP)IP24
Compatible met Apple HomeKitN
Compatible met Google AssistantN
Compatible met Amazon AlexaJ
Met aanwezigheidsmelderN
VermogensregelingElektronisch
BeschermingsklasseII
Diepte90 mm
Geschikt voor draadloze afstandsbedieningN
Met afstandsbedieningN
OververhittingsbeveiligingJ
ModelPaneelconvector
Open-raam-detectieN
Positie bedieningspaneelBovenzijde
VerbruiksindicatieN
ZelflerendN
Aantal ondersteunde 'pilot wire' commando'sGeen
Aantal schakelstanden4
Geschikt voor busaansluitingN
Gewicht4 kg
Materiaal frontStaal
Materiaal verwarmingselementAluminium
Uitvoering roosterOverig
Lengte aansluitsnoer1.3 m
Met IFTTT ondersteuningN
OpmerkingOptioneel verkrijgbaar voetjes of wielen (1036659)
Extra info
GTIN Nummer: 5011139083166
Aantal gebruikseenheden: 1.00
Gebruikseenheid: PCE
Productklasse: Elektrische convector
Productserie: DTD-R
Levertijd: Voorraad
Diepte: 90 mm
Breedte: 1025 mm
Hoogte: 400 mm