| Geluiddempend | J |
| Brandwerendheidsklasse volgens EN 13501-2 | Geen |
| Frontbreedte | 436 mm |
| Fronthoogte | 58 mm |
| Kleur | Wit |
| Lichtdicht | J |
| Materiaal | Aluminium |
| RAL-nummer | 9010 |
| Sparingbreedte | 417 mm |
| Sparinghoogte | 48 mm |
| Verticale lamellen | N |
| GTIN Nummer: | 5425037152426 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Overstroomrooster |
| Productserie: | DoorVent |
| Levertijd: | Voorraad |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | Wit |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Ubbink Verbindingsstuk rond luchtkanaal Air Excellent 0188330
0,99
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.